Breaking News
Home / Öneri, Şikayet ve Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Öneri, Şikayet ve Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Öncelikle bize sponsor olmak istediğiniz için teşekkür ederiz. Türkiye’nin en büyük soru cevap bloğu olan bilgisayarteknolojisi.net olarak her türlü reklam anlaşmasına açığız. Burada vereceğiniz reklam firmanızın güvenilirliğini artırmaya büyük katkı sağlayacağından hiç şüpheniz olmasın.

Sponsorluk anlaşmaları için bilgisayarteknolojisi.net@gmail.com  adresine mail atarak istek / öneri / şikayet ve çok uygun fiyatlara reklamlarınızı sitemizde yayınlatabilirsiniz.

UYARI:bilgisayarteknolojisi.net’teki tüm yazarlarımız kamu/özel sektör çalışanları arasından seçilerek doğruluk ve dürüstlük ilkesi çerçevesinde vatandaşlarımıza yardımcı olmayı amaç edinmiş kişilerdir. Yazarlarımızı seçerken ki gösterdiğimiz titizliği sponsorlarımız için de göstermekteyiz. Sponsorlarımız konu ile ilgili/bilgili firmalar/şahıslar arasından seçilerek yardımcı olmaya çalıştığımız kişileri dolandırılmaya karşı korumak birinci önceliğimizdir. Bunları göz önünde bulunarak sponsorluk için teklifte bulunmanızı talep ederiz, teşekkür ederiz.

bilgisayarteknolojisi.net site yönetimi