Breaking News
Home / Sitemize Yazar Olun Para Kazanın

Sitemize Yazar Olun Para Kazanın

İletişim Mail adresimiz:bilgisayarteknolojisi.net@gmail.com

Türkiye’nin en büyük soru cevap bloğu olan bilgisayarteknolojisi.net bünyesine kamu/özel sektör’de çalışan konusuna hakim, insanlara yardımcı olmayı amaç edinmiş, doğruluk ve dürüstlük ilkesini benimsemiş kişiler arasından yazar / editör alımı yapmaktayız. Takipçilerimizi ve okuyucularımızı dolandırılmaya ve yanlış bilgilendirilmeye karşı korumak birinci önceliğimiz olduğumuz için yazar/editör seçimlerinde seçici davranışımızı anlayışla karşılamanızı bekleriz.

Yazarlarımıza ve editörlerimize verdikleri emekler için karşılığını da vermekten mutluluk duyarız. Bundan dolayı;

  1. İlgili / Bilgili olduğunuz konularda makale yazıp sitemize gönderen yazarlarımıza yazdıkları makaleden gelen Google reklam kazancının büyük kısmını onlara vermekteyiz.
  2. Makaleleri için, Güvenilir Firma / Şirketlerden Gelen Sponsorluk ve Reklam anlaşmalarının büyük kısmını yine yazarlarımıza vermekteyiz.
  3. Yazarlarımızdan hiç bir şekilde ekstra üyelik ücreti, sunucu ücreti vb. ücret adı altında herhangi bir ücret talebinde bulunmamaktayız.
  4. Yazarlarımızdan, kodlama, web sitesi kurulumu vb. web teknolojileri bilmelerini talep etmemekteyiz. Sadece bildikleri/ilgi duydukları konularda yazı yazmaları ve gelen soruları doğruluk ve dürüstlük çerçevesinde cevaplamaları yeterlidir.

Yazarlık / Editörlük başvurusu için bilgisayarteknolojisi.net@gmail.com adresi ile iletişme geçiniz. Başvurularınız için teşekkür ederiz.

bilgisayarteknolojisi.net yazar/ editör ekibi

not:Özellikle Kamu/Özel Sektör çalışanları arasından konusuna hakim uzman kişiler tercih sebebidir.