Breaking News
Home / Ücretsiz Antivirüs Programları ve Flah Bellek Virüs Temizleme / Orjinal Ücretsiz Antivirüs Programı indir !!! Kaspersky – Avast – AVG

Orjinal Ücretsiz Antivirüs Programı indir !!! Kaspersky – Avast – AVG

Ücretsiz Antivirüs Programı indir !!! Kaspersky – Avira – Avast -AVG

orjinal ücretsiz antivirüs programı indir
orjinal ücretsiz antivirüs programı indir

Orjinal ücretsiz antivirüs programı indirme linkleri aşağıda bulunmaktadır. Orjinal bir antivirüs kullanmak ile bilgisayarınızda yeterince güvenli bir ortam oluşturmanın ilk ve en önemli adımını sağlamış olursunuz. Bilgisayardaki virüslerden korunmanın temel yolu bir antivirüs programı edinmektir. 

Antivirüsler bilgisayardaki zararlılardan korunmak için gereken bir program olmakla beraber her antivirüs firması en iyi antivirüs olarak kendini tanıtmaktadır. Kendi aralarındaki rekabet bizi ilgilendirmemekle beraber bize düşen ise iyi bir antivirüs programı bularak bunu kullanmaktır. Piyasadaki bir çok bedava antivirüs programı bizim işimizi fazlasıyla görecektir.



Eğer iş adamı gibi çok önemli evraklarınız yoksa orjinal bir antivirüsü ücretsiz olarak indirmek bizim için yeteri gelecektir. Herhangi ücretsiz bir antivirüs, kesinlikle kişisel bilgisayarınızı korumanıza yardımcı olacaktır ve yetecektir. Aşağıda verilen Antivirüs programları en iyi ücretsiz antivürüs programları sıralanarak sunulmaktadır. Siz kendinizce istediğinizi indirebilirsiniz. 

Not:Virüs temizleme programları ne kadar da en iyi olduklarını ifade etseler de spam mailleri açmadıkça, ya da crack’lı oyun oynamadıkça ve kötü içerikli sitelere girmedikçe bilgisayarınıza kolay kolay virüs bulaşamayacaktır.

Aşağıda ücretsiz olarak kullanıcılarını indirebileceği en iyi ve kendini ispatlamış ücretsiz antivirüs programı indirme linkleri aşağıda sunulmaktadır. Bunlardan bir tanesi seçin ve indirin, ve unutmayın bir bilgisayara aynı anda iki tane antivirüs  kurmak gereksizdir ve sisteminizi yoracaktır.

Not: Eğer Flash belleğinizdeki dosyalar görünmüyor ise adım adım resimli olarak flash bellekteki dosyaları gizleyen virüsler nasıl temizlendiğini öğrenmek için burayı tıklayınız..



Ücretsiz Antivirüs Programı indir – Ücretsiz Antivirüs İndir

Ücretsiz Antivirüs Programı indir – Ücretsiz Antivirüs İndir: Aşağıdaki linklerde en iyi antivirüs şirketlerinin tarafından sağlanan ücretsiz full versiyonları bulunmaktadır. İnternet’ten bulacağınız korsan ve cracklı antivirüsler bilgisayarınıza zarar verebileceği gibi orijinal olmadığı için yakalanma ihtimali yüksektir.

Bu nedenle aşağıda sunulan orijinal ücretsiz antivirüs programı indirme linklerimizden herhangi birisi ile güvenilir ve sağlam ücretsiz bir antivirüs indirebilirsiniz.

1-) Ücretsiz Kaspersky Internet Security 2017 Antivirüs indir

Ücretsiz Kaspersky Internet Security 2017 antivirüs listemizin başında gelmektedir. Rus Yapımı bu antivirüs işimizi rahatlıkla görecektir. Ruslar virüs yapımında uzmanken Rus yapımı bir antivirüs işimize çok yarayacağı kesindir. Profesyoneller ve güçlü bilgisayarı olanlar için tavsiyedir.



Ücretsiz Kaspersky Internet Security 2017 Antivirüs indirmek için burayı tıklayınız...

 2-) Ücretsiz  Avast Free Antivirüs 2017 indir

Ücretsiz sunulan Avast Free Antivirus 2017 Kaspersky  gibi güçlü ve sağlam bir antivirüse karşı sağlam bir rakip olma yolunda hızla ilerlemektedir. Web kalkanı gibi bir çok özelliği barındıran Avast ev kullanıcı için mükemmel bir ücretsiz Antivirüs’dür

Ücretsiz  Avast Free Antivirus 2017 indirmek için burayı tıklayınız.

3-) Ücretsiz 2017 Comodo Internet Security Premium Antivirüs indir

Bireysel kullanıcılar ücretsiz olarak sunulan Comodo Antivürüs Comodo Internet Security Premium Antivirüs işinizi fazlasıyla görecektir. Kişisel görüş olarak belirtmek isterim ki çok kaliteli bir antivirüs olmasına rağmen eski model bilgisayarlar için biraz kasmaktadır ve ileri seviye bilgisayar kullanıcıları için tavsiye edilebilir. İş adamı, bürokrat vb. kişiler gibi veri güvenliği sizin için önemli ise tavsiyemdir.



Ücretsiz  2017 Comodo Internet Security Premium Antivirüs indirmek için burayı tıklayınız.

 4-) Ücretsiz AVG AntiVirus FREE 2017 indir – ücretsiz antivirüs programı indir

Kolay kullanımı ve çok kasmayan yapısı olan AVG AntiVirus FREE 2017  eski model laptop ve bilgisayarlarınız için mükemmel bir ücretsiz antivirüstür. Eğer bilgisayar kullanımı konusunda çok fazla tecrübeniz yok ise tavsiyemdir.




Ücretsiz AVG AntiVirus FREE 2017 indirmek için burayı tıklayınız.

5-) Ücretsiz Avira Free Antivirus 2017 indir –  Avira Antivirüs İndir

Eski model bir bilgisayarım var ve internete çok takılmıyorum arada haber, facebook vb. okuyup çıkıyorum diyorsanız,  Avira Free Antivirus 2017 sizin için yetecek ve artacaktır.

Ücretsiz Avira Free Antivirus 2017 indir –  Avira Antivirüs İndir

About admin

Sorunuzu sorun biz cevaplayalım...

%d blogcu bunu beğendi: